Transparentní účet na opravu varhan
80002021 / 2010
IBAN:  CZ96 2010 0000 0000 8000 2021
BIC/SWIFT:  FIOBCZPPXXX

csbgenfrderu

Spolek přátel kostela


Spolek přátel kostela sv. Václava na Zderaze

 

Staňte se přáteli sv. Václava na Zderaze!  

     Spolek přátel kostela sv. Václava na Zderaze (i.s.n.[*]) je neziskovým svazkem občanů (členů i nečlenů CČSH), kterým záleží na důstojném zachování a využití výjimečné kulturní a církevní památky kostela sv. Václava na Zderaze. Spolek historicky navazuje na Spolek pro obnovu kostela sv. Václava na Zderaze z přelomu 19. a 20. století.

     Jako přátelé kostela sv. Václava na Zderaze se můžete aktivně podílet na odkrývání jeho nevyužitých možností a na společném hledání vhodné vize rozvoje tohoto kostela. Můžete se podílet na vytváření kulturních a jiných programů vhodných pro tento kostel nebo se prostě podílet na programech, které zorganizují ti aktivnější.

     Finanční a jiná, například odborná podpora z pozice vaší profesionální či zájmové specializace, je přirozeně velmi vítána.

     Podpořte kostel sv. Václava svým aktivním či pasivním členstvím ve Spolku přátel kostela sv. Václava na Zderaze (i.s.n.*). Členství je možné individuální i kolektivní. 

     Přihlásit se můžete osobně či korespondenčně na adrese:

 

Spolek přátel kostela sv. Václava na Zderaze, Resslova 300/6, 120  00 Praha 2
tel. 776 478 488 (Mgr. Tomáš Novák, Th.D.), 602 694 059 (Mgr. E. Blažková)
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

______________________________________________________________________________________________________________________
[*] In statu nascendi – ve stavu vzniku

 

Právě přítomno: 59 hostů a žádný člen